+38 (044) 362-47-62
  • +38 (044) 362-47-62
  • +38 (063) 232-58-52
Мова сайту:

Сувенірна продукція з логотипом

Компанія Українська Рекламна Група - один з провідних імпортерів рекламно-сувенірної продукції на ринку України. Асортимент на складі в Києві, надає широкий вибір сувенірної продукції виробництва країн Заходу і Сходу.

Промопродукцію з логотипом, як правило, поширюють на різних масових заходах: виставках, семінарах, при привітанні співробітників. Найпопулярнішими видами роздавальної продукції є ручки, блокноти, щоденники, календарі.

Фахівці відзначають, що сувенірка працює набагато ефективніше, ніж візитки і рекламні лістовкі. Сувенірная продукція з логотипом позитивно впливає на думку потенційного покупця про торгову марку, є відмінним засобом нагадування про компанії. Також відзначено, що ручки з логотипами стимулює зростання продажів.

#
#
#
#

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і безмежна віра в магію подарунка!

Корпоративні сувеніри

Корпоративні подарунки вже давно стали частиною іміджу компанії, але мало хто знає звідки пішла мода дарувати оригінальні подарунки. Презенти з логотипами компанії - це одна з різновидів реклами. Починаючи з 30-х років ринок реклами починає активно розширяться, з'являються все нові і нові види реклами вже 90-х роках в США і Європі почали активно дарувати брондовану продукцію. В Україні ця мода дійшла набагато пізніше, але першими корпоративними сувенірами були ручки з логотипами і блокноти. На даний момент корпоративні подарунки несуть в собі цілу місію. Такі подарунки - це перш за все знак уваги, поваги і відмінна можливість подякувати за співпрацю або роботу.
Фірмові подарунки були і залишаються важливим елементом стратегії просування компанії або товарів на ринку, а так само одним з складових в системі лояльності клієнтів. Корпоративні подарунки замовляють в основному на професійні свята і на Новий Рік.

#

Бізнес-подарунки

Бізнес-подарунки умовно діляться на три групи.

Перша група, найпоширеніша і найбільш замовлювальна - це промопродукція. Сувеніри, виконані у фірмовому стилі, спрямовані на збільшення впізнаваності торгової марки і використання на промо-заходах. Фармацевтичні компанії часто використовують промо сувеніри при виведенні нового продукту на ринок. До промо сегменту в рекламно сувенірної продукції відносять невеликі, недорогі предмети з логотипом компанії або назвою товару: ручки, брелоки, запальнички, кружки.

Друга група Бізнес подарунків так і називається - Бізнес сувеніри. Подарунки, що розробляються спеціально для потенційних і діючих партнерів і випускаються, як правило, в форматі limited edition, щоб підкреслити статус партнера. До них часто відносять поліграфічну продукцію: календарі, щоденники, планінги. Так само до цієї групи подарунків відносяться: годинники настінні, парасолі, зарядні пристрої, подарунки за індивідуальним дизайном і зборці. Такі подарунки найчастіше дарують на Дні Народження компаній, пам'ятні дати і в якості корпоративних подарунків на Новий рік.

Третя група - це VIP сувеніри Ексклюзивні дорогі вироби, що випускаються частіше за все в єдиному екземплярі і їх підносять з метою висловити особливе ставлення до клієнта або партнера.

#
0