Термін виконання замовлення по друку залежить від кількості замовленого тиражу і кількості кольорів нанесенія.Стандартние терміни 5-7 робочих днів. У передсвяткові дні, при великих тиражах та інших нестандартних особливості, терміни виконання обумовлюються індивідуально з менеджером.

Звичайно. Наша компанія є постачальником, і ми продаємо продукцію, як з нанесенням, так і без печатки.

Наша компанія працює за безготівковим розрахунком з ПДВ, по 100% передоплаті.

Вартість доставки по Києву від суми замовлення понад 5000 грн. - БЕЗКОШТОВНО. Доставка при замовленні до 5000 грн. за індивідуальною домовленістю з логістом. Доставка по регіонах згідно з тарифами служби доставки Нової пошти.

Ми робимо пробні зразки нанесення на будь-який вид продукції. На ручки і запальнички безкоштовний зразок надається при замовленні тиражу на суму не менше 5000 грн. Якщо ж зразок потрібно виготовити, але замовлення на дану продукцію не зроблений, ціна - 500 грн. / шт. за зразок.

При замовленні парасольок на суму від 5000 грн., безкоштовно тільки нанесення логотипу або зображення на зразок, окремо оплачується вартість парасольки. Зразок друку на парасольці без замовлення тиражу - 500 грн. / Шт. + Вартість парасольки.

0